detox w warszawie
Narkotyki Detoks
Profesjonalna opieka, dyskrecja i wsparcie

Detoks Polekowy

Wykonujemy bezpieczne odtrucia po długotrwałym nadużywaniu leków. Doświadczona kadra medyczna podczas wizyty w Państwa domu dobierze optymalne metody - dostosowane do płci, wieku oraz czasu nadużywania. Nasz główny obszar działania to Warszawa

Odtrucie polekowe Warszawa

Po długotrwałym nadużywaniu leków w postaci środków psychotropowych, przeciw bólowych lub nasennych, w momencie ich odstawienia może pojawić się zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym występuje szereg bolesnych i trudnych do zniesienia objawów. Jest to okres niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Dlatego tak ważne jest przeprowadzanie odtrucia odbyło się pod ścisłą opieką zespołu medycznego.

Podczas całego procesu i przez cały czas trwania odtrucia organizmu (detoks polekowy) pacjent znajduje się pod opieką medyczną. Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem leku. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczne odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent zostanie przewieziony do prywatnego ośrodka detoksykacji Dromader.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta! Posiadamy wieloletnie doświadczenie na temat leczenia uzależnień, terapii uzależnień i detoksu organizm. Dobierzemy terapię zależnie od stanu zdrowia i organizmu pacjenta. Warszawa to główny obszar naszego działania. Oprócz detoksu polekowego mamy w ofercie detoks alkoholowy, i detoks od substancji psychoaktywnych.

Drukuj E-mail

Centrum Detoksykacji ALCOR

Odtruwamy przez całą dobę!

© 2016 Detoks Warszawa