detox w warszawie
Narkotyki Detoks
Profesjonalna opieka, dyskrecja i wsparcie

Detoks Ponarkotykowy

Wykonujemy bezpieczne odtrucia po narkotykach oraz toksycznych produktach powstających w trakcie przemiany tych substancji, pod ścisłym nadzorem lekarskim. Doświadczona kadra medyczna podczas wizyty w Państwa domu dobierze i poda najbardziej optymalne dawki leków - dostosowane do płci, wieku oraz czasu zażywania.

Detoks ponarkotykowy, przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu i stabilizuje środowisko wewnętrzne tkanek i narządów. Pozwala znieść nieprzyjemne i niebezpieczne dla zdrowia a nawet życia objawy zespołu abstynencyjnego, przywraca siły do pracy i poprawia samopoczucie.

Detoksykacja organizmu zatrutego substancjami toksycznymi jakimi są narkotyki oraz dopalacze - prowadzony jest po ścisłą kontrolą lekarską i pełną opieką pielęgniarską. podczas wizyty każdy Pacjent jest dokładnie badany przez doświadczonego lekarza, zarówno pod kątem stopnia zatrucia organizmu toksynami jak i występowania chorób współistniejących.

Szczegółowa ocena stanu zdrowia Pacjenta pozwala na właściwe zastosowanie leków niezbędnych przy zabiegu detoksykacji, oraz na równoczesne wyrównywanie zaburzeń które mają inne tło chorobowe. Profesjonalnie przeprowadzona detoksykacja musi być zawsze dobrana indywidualnie do stanu zdrowia Pacjenta, substancji psychoaktywnej i czasu jej zażywania.

W przypadku odtrucia po narkotykach nigdy z góry nie można przewidzieć jak długo będzie trwał cały proces, należy tutaj zwrócić szczególną uwagę na fakt iż każdy narkotyk działa inaczej na organizm, a negatywne skutki zażywania objawiają się indywidualnie w zależności od wielu czynników.

Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem narkotyków. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczne odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent zostanie przewieziony do stosownej prywatnej placówki - ośrodek detoksykacji ponarkotykowej.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

Drukuj E-mail

Centrum Detoksykacji ALCOR

Odtruwamy przez całą dobę!

© 2016 Detoks Warszawa