detox w warszawie

Esperal

W Centrum Detoksykacji ALCOR oferujemy Państwu profesjonalne usługi implantacji leków na bazie disulfiramu używanych w leczeniu alkoholizmu. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych lekarzy, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji!

Substancja aktywna o nazwie disulfiram jest od lat stosowana jest w leczeniu alkoholizmu. Wpływa na metabolizm alkoholu etylowego, blokując odpowiadający za to enzym. Disulfiram zastosowany u osoby, która pije alkohol, daje nieprzyjemne dolegliwości objawiające się w nudnościach, zawrotach głowy, bólach głowy, dusznościach, zaczerwienieniu twarzy, nadmiernej potliwości. Objawy pojawiają się już po 10 minutach od wypicia alkoholu. Leki z disulfiramem działają głównie na zasadzie wytworzenia bariery psychicznej przed alkoholem. Osoby często pijące alkohol nie sięgają już po niego w obawie o symptomy pojawiające się po jego zastosowaniu.

Popularny Esperal dostępny był w sprzedaży do 2009 roku. Aktualnie wykorzystuje się leki pod inną nazwą handlową. Stosujemy dwa obecnie dostępne preparaty na rynku:

  • Anticol (Polfa Warszawa) – tabletki 500 mg
  • Disulfiram WZF (Polfa Warszawa) – tabletki 100 mg do implantacji

Leczenie disulfiramem wymaga zgody pacjenta i odbywa się pod fachową opieką lekarską w naszym Centrum Detoksykacji ALCOR. Lekarze naszego ośrodka pomogą w dopasowaniu odpowiedniego rodzaju terapii, przedstawią jej korzyści i zagrożenia, a także fachowo przeprowadzą zabieg implantacji wszywki.

Nasi lekarze zawsze są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

DrukujE-mail

Centrum Detoksykacji ALCOR

Odtruwamy przez całą dobę!

© 2016 Detoks Warszawa