detox w warszawie
Narkotyki Detoks
Profesjonalna opieka, dyskrecja i wsparcie

Detoks Polekowy

Wykonujemy bezpieczne odtrucia po długotrwałym nadużywaniu leków. Doświadczona kadra medyczna podczas wizyty w Państwa domu dobierze optymalne metody - dostosowane do płci, wieku oraz czasu nadużywania.

Po długotrwałym nadużywaniu leków w postaci środków psychotropowych, przeciw bólowych lub nasennych, w momencie ich odstawienia może pojawić się zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym występuje szereg bolesnych i trudnych do zniesienia objawów. Jest to okres niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Dlatego tak ważne jest przeprowadzanie odtrucia odbyło się pod ścisłą opieką zespołu medycznego.

Podczas całego procesu pacjent znajduje się pod opieką medyczną. Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem leku. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczne odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent zostanie przewieziony do prywatnego ośrodka detoksykacji Dromader.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

DrukujE-mail

Detoks Ponarkotykowy

Wykonujemy bezpieczne odtrucia po narkotykach oraz toksycznych produktach powstających w trakcie przemiany tych substancji, pod ścisłym nadzorem lekarskim. Doświadczona kadra medyczna podczas wizyty w Państwa domu dobierze i poda najbardziej optymalne dawki leków - dostosowane do płci, wieku oraz czasu zażywania.

Detoks ponarkotykowy, przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu i stabilizuje środowisko wewnętrzne tkanek i narządów. Pozwala znieść nieprzyjemne i niebezpieczne dla zdrowia a nawet życia objawy zespołu abstynencyjnego, przywraca siły do pracy i poprawia samopoczucie.

Detoksykacja organizmu zatrutego substancjami toksycznymi jakimi są narkotyki oraz dopalacze - prowadzony jest po ścisłą kontrolą lekarską i pełną opieką pielęgniarską. podczas wizyty każdy Pacjent jest dokładnie badany przez doświadczonego lekarza, zarówno pod kątem stopnia zatrucia organizmu toksynami jak i występowania chorób współistniejących.

Szczegółowa ocena stanu zdrowia Pacjenta pozwala na właściwe zastosowanie leków niezbędnych przy zabiegu detoksykacji, oraz na równoczesne wyrównywanie zaburzeń które mają inne tło chorobowe. Profesjonalnie przeprowadzona detoksykacja musi być zawsze dobrana indywidualnie do stanu zdrowia Pacjenta, substancji psychoaktywnej i czasu jej zażywania.

W przypadku odtrucia po narkotykach nigdy z góry nie można przewidzieć jak długo będzie trwał cały proces, należy tutaj zwrócić szczególną uwagę na fakt iż każdy narkotyk działa inaczej na organizm, a negatywne skutki zażywania objawiają się indywidualnie w zależności od wielu czynników.

Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem narkotyków. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczne odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent zostanie przewieziony do stosownej prywatnej placówki - ośrodek detoksykacji ponarkotykowej.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

DrukujE-mail

Detoks Poalkoholowy

W naszym Centrum Detoksykacji ALCOR przeprowadzamy profesjonalnie detoks poalkoholowy. Odtrucie alkoholowe wykonujemy na terenie miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego z dojazdem do pacjenta – 24 godziny na dobę i każdego dnia w tygodniu!

Bezpieczny detoks

Celem zabiegu detoksu jest takie odtrucie organizmu, aby jednocześnie wiązało się to z jak najmniejszą liczbą skutków ubocznych. Nagłe odstawienie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia i życia, dlatego też najlepiej, aby „ciąg” był przerwany pod opieką doświadczonego lekarza. W takiej sytuacji zatruty organizm jest w stanie zregenerować się znacznie lepiej niż bez wsparcia farmakoterapii zapisanej przez lekarza.

Przed rozpoczęciem detoksu zawsze zajmujemy się przeprowadzeniem dokładnej diagnostyki pacjenta. Pod uwagę bierzemy między innymi wiek, płeć, stan zdrowia pacjenta i jego inne problemy zdrowotne, aby zapobiec komplikacjom. W ten sposób jesteśmy w stanie dopasować optymalne działanie o wysokiej skuteczności i niskim poziomie dyskomfortu dla pacjenta.

Odtrucie alkoholowe Warszawa

Detoksykacja poalkoholowa to dwojakie działania. To zarówno uzupełnianie niedoborów płynów i elektrolitów oraz zaopatrywanie organizmu w niezbędne witaminy i minerały, których stężenia obniżone są przez alkohol, jak i również eliminowanie symptomów związanych z zespołem abstynencyjnym pojawiającym się po przerwaniu „ciągu” – drżeniem, lękami, zaburzeniami świadomości, bezsennością.

W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić bezpiecznego odtrucia pacjenta w jego domu, jesteśmy w stanie zapewnić ośrodek detoksykacji poalkoholowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem wszystkich czynności związanych z przewiezieniem pacjenta.

Implantacja disulfiramu

Również w naszym Centrum Detoksykacji ALCOR istnieje możliwość przeprowadzenia implantacji disulfiramu – wszywek Disulfiram WZF, Esperal. Przed przeprowadzeniem zabiegi wykonujemy dokładny wywiad i badanie lekarskie. Disulfiram wszczepiany jest w znieczuleniu miejscowym podpowięziowo. Jego stężenie dobierane jest indywidualnie do wagi pacjenta. Skuteczność utrzymuje się do 12 miesięcy. Implementacja disulfiramu nie jest sposobem leczenia uzależnienia od alkoholu

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

DrukujE-mail

Detoks - odtrucia w domu Pacjenta

Prowadzimy zabiegi odtruwania po alkoholu, lekach i narkotykach. Dzięki temu, że dojeżdżamy do pacjentów do domu, zapewniamy najwyższy komfort i jednocześnie najlepsze efekty detoksu. Z nami przerwanie „ciągu” i regeneracja organizmu to skutecznie prowadzone zabiegi pod okiem doświadczonych lekarzy. W Centrum Detoksykacji ALCOR prowadzimy detoks poalkoholowy pacjenta, a także odtrucia po narkotykach i lekach. Dzięki naszemu wsparciu pacjent jest w stanie szybko odzyskać siły i powrócić do codziennych czynności.

Wykwalifikowany zespół lekarzy naszego centrum zadba całościowo o Państwa wygodę i zapewni wysoką skuteczność przeprowadzenia detoksu. Ośrodek detoksykacyjny posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu odtruć, dlatego jesteśmy w stanie wykonać zabieg tak, aby wiązał się on z jak najmniejszym dyskomfortem dla pacjenta. Za każdym razem przeprowadzamy precyzyjną diagnostykę w celu dopasowania optymalnej metody detoksu i zmniejszenia dolegliwości związanych z odstawieniem środka odurzającego.

 W sytuacji, gdy stan pacjenta nie umożliwia nam bezpiecznego wykonania odtrucia w domu, istnieje możliwość skorzystania ze współpracujące placówki - ośrodek detoksykacji Dromader. To tutaj personel będzie cały czas do Państwa dyspozycji. Odtrucia po narkotykach, odtrucia po lekach i odtrucia alkoholowe prowadzimy w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego. Dojeżdżamy do pacjentów w maksymalnie 120 minut. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę i wszystkie dni w tygodniu – również w święta. Gdy tylko potrzebują Państwo pomocy, zapraszamy!

DrukujE-mail

Centrum Detoksykacji ALCOR

Odtruwamy przez całą dobę!

© 2016 Detoks Warszawa