detox w warszawie
Narkotyki Detoks
Profesjonalna opieka, dyskrecja i wsparcie

Detoks Polekowy

Wykonujemy bezpieczne odtrucia po długotrwałym nadużywaniu leków. Doświadczona kadra medyczna podczas wizyty w Państwa domu dobierze optymalne metody - dostosowane do płci, wieku oraz czasu nadużywania. Nasz główny obszar działania to Warszawa

Odtrucie polekowe Warszawa

Po długotrwałym nadużywaniu leków w postaci środków psychotropowych, przeciw bólowych lub nasennych, w momencie ich odstawienia może pojawić się zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym występuje szereg bolesnych i trudnych do zniesienia objawów. Jest to okres niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Dlatego tak ważne jest przeprowadzanie odtrucia odbyło się pod ścisłą opieką zespołu medycznego.

Podczas całego procesu i przez cały czas trwania odtrucia organizmu (detoks polekowy) pacjent znajduje się pod opieką medyczną. Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem leku. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczne odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent zostanie przewieziony do prywatnego ośrodka detoksykacji Dromader.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta! Posiadamy wieloletnie doświadczenie na temat leczenia uzależnień, terapii uzależnień i detoksu organizm. Dobierzemy terapię zależnie od stanu zdrowia i organizmu pacjenta. Warszawa to główny obszar naszego działania. Oprócz detoksu polekowego mamy w ofercie detoks alkoholowy, i detoks od substancji psychoaktywnych.

Drukuj E-mail

Detoks Ponarkotykowy

Wykonujemy bezpieczne odtrucia po narkotykach oraz toksycznych produktach powstających w trakcie przemiany tych substancji, pod ścisłym nadzorem lekarskim. Doświadczona kadra medyczna podczas wizyty w Państwa domu dobierze i poda najbardziej optymalne dawki leków - dostosowane do płci, wieku oraz czasu zażywania.

Detoks ponarkotykowy, przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu i stabilizuje środowisko wewnętrzne tkanek i narządów. Pozwala znieść nieprzyjemne i niebezpieczne dla zdrowia a nawet życia objawy zespołu abstynencyjnego, przywraca siły do pracy i poprawia samopoczucie.

Detoksykacja organizmu zatrutego substancjami toksycznymi jakimi są narkotyki oraz dopalacze - prowadzony jest po ścisłą kontrolą lekarską i pełną opieką pielęgniarską. podczas wizyty każdy Pacjent jest dokładnie badany przez doświadczonego lekarza, zarówno pod kątem stopnia zatrucia organizmu toksynami jak i występowania chorób współistniejących.

Szczegółowa ocena stanu zdrowia Pacjenta pozwala na właściwe zastosowanie leków niezbędnych przy zabiegu detoksykacji, oraz na równoczesne wyrównywanie zaburzeń które mają inne tło chorobowe. Profesjonalnie przeprowadzona detoksykacja musi być zawsze dobrana indywidualnie do stanu zdrowia Pacjenta, substancji psychoaktywnej i czasu jej zażywania.

W przypadku odtrucia po narkotykach nigdy z góry nie można przewidzieć jak długo będzie trwał cały proces, należy tutaj zwrócić szczególną uwagę na fakt iż każdy narkotyk działa inaczej na organizm, a negatywne skutki zażywania objawiają się indywidualnie w zależności od wielu czynników.

Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem narkotyków. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczne odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent zostanie przewieziony do stosownej prywatnej placówki - ośrodek detoksykacji ponarkotykowej.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

Drukuj E-mail

Detoks Poalkoholowy

Uzależnienie od alkoholu to jeden z najczęstszych nałogów, który występuje w naszym społeczeństwie. Walka z nim nie jest łatwa, ale nie jest też niemożliwa. Wymaga jedynie profesjonalnej pomocy lekarskiej, zaangażowania pacjenta oraz wsparcia rodziny. Z czym jeszcze wiąże się odtrucie alkoholowe?

Jak przebiega odtruwanie alkoholowe?

Zanim detoks alkoholowy zostanie rozpoczęty, lekarz zajmujący się pacjentem przeprowadza szczegółowy wywiad i badania. Pozwala to na odpowiednie dobranie dawek leku dopasowane indywidualnie do osoby uzależnionej. Każdy człowiek jest inny, dlatego mimo ogólnie przyjętego schematu działania, odtruwanie alkoholowe może przebiegać w zupełnie różny sposób. Dla jednych terapia będzie odbywała się łagodnie i nie będzie odczuwany syndrom odstawienia, podczas gdy inni mogą czuć się niekomfortowo i źle o czym powinni informować lekarza.

Detoks alkoholowy – o czym warto pamiętać?

Jednym z częściej występujących skutków ubocznych, które pojawią się, gdy w organizmie przeprowadza się odtrucie alkoholowe, jest długotrwałe rozdrażnienie. Ten stan związany jest z syndromem odstawienia, z którym zmaga się każdy uzależniony. Oznacza to zatem konieczność zrozumienia ze strony bliskich, ponieważ dla pacjenta stan ten nie jest łatwy.

Odtruwanie alkoholowe wymaga złożonej terapii i składa się z kilku rodzajów leczenia. Nigdy nie są stosowane wyłącznie środki farmakologiczne, gdyż równie ważne jest zaangażowanie emocjonalne i rola psychiki w walce z uzależnieniem.

W niektórych przypadkach, gdy uzależnienie od alkoholu trwa latami, dochodzi do wielu zmian w organizmie powodując liczne szkody i zakłócając prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Może w związku z tym zaistnieć konieczność hospitalizacji.

Odtrucie alkoholowe w domu – skąd bierze się cena zabiegu?

Detoks alkoholowy to złożony proces leczenia, który uzależniony jest od wielu czynników. Pod uwagę należy brać m.in. takie rzeczy jak rodzaj spożywanego alkoholu, wiek pacjenta, płeć, waga oraz choroby współistniejące. Oznacza to zatem, że w przypadku każdego pacjenta dopasowywana jest inna dawka leku, która pozwoli na bezpiecznego odtrucie alkoholowe. Ze względu na tak wiele złożonych elementów, cena terapii obejmuje różne możliwe scenariusze.

Wszystkie nasze usługi przeprowadzamy z dojazdem do domu pacjenta zarówno na terenie całego miasta stołecznego Warszawa, jak i innych miast znajdujących się w obrębie województwa mazowieckiego. Odtrucie alkoholowe w domu bywa dla niektórych osób jedynym do zaakceptowania rozwiązaniem, ponieważ dom, jako ostoja spokoju i bezpieczeństwa i pomaga pozbyć się uczucia wstydu przed obcymi osobami, z którymi mogłaby spotkać się w ośrodku.

Drukuj E-mail

Detoks - odtrucia w domu Pacjenta

Prowadzimy zabiegi odtruwania po alkoholu, lekach i narkotykach. Dzięki temu, że dojeżdżamy do pacjentów do domu, zapewniamy najwyższy komfort i jednocześnie najlepsze efekty detoksu. Z nami przerwanie „ciągu” i regeneracja organizmu to skutecznie prowadzone zabiegi pod okiem doświadczonych lekarzy. W Centrum Detoksykacji ALCOR prowadzimy detoks poalkoholowy pacjenta, a także odtrucia po narkotykach i lekach. Dzięki naszemu wsparciu pacjent jest w stanie szybko odzyskać siły i powrócić do codziennych czynności.

Wykwalifikowany zespół lekarzy naszego centrum zadba całościowo o Państwa wygodę i zapewni wysoką skuteczność przeprowadzenia detoksu. Ośrodek detoksykacyjny posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu odtruć, dlatego jesteśmy w stanie wykonać zabieg tak, aby wiązał się on z jak najmniejszym dyskomfortem dla pacjenta. Za każdym razem przeprowadzamy precyzyjną diagnostykę w celu dopasowania optymalnej metody detoksu i zmniejszenia dolegliwości związanych z odstawieniem środka odurzającego.

 W sytuacji, gdy stan pacjenta nie umożliwia nam bezpiecznego wykonania odtrucia w domu, istnieje możliwość skorzystania ze współpracujące placówki - ośrodek detoksykacji Dromader. To tutaj personel będzie cały czas do Państwa dyspozycji. Odtrucia po narkotykach, odtrucia po lekach i odtrucia alkoholowe prowadzimy w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego. Dojeżdżamy do pacjentów w maksymalnie 120 minut. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę i wszystkie dni w tygodniu – również w święta. Gdy tylko potrzebują Państwo pomocy, zapraszamy!

Drukuj E-mail

Centrum Detoksykacji ALCOR

Odtruwamy przez całą dobę!

© 2016 Detoks Warszawa