detox w warszawie
Narkotyki Detoks
Profesjonalna opieka, dyskrecja i wsparcie

Esperal

Esperal

W Centrum Detoksykacji ALCOR oferujemy Państwu profesjonalne usługi implantacji leków na bazie disulfiramu używanych w leczeniu alkoholizmu. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych lekarzy, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji!

Substancja aktywna o nazwie disulfiram jest od lat stosowana jest w leczeniu alkoholizmu. Wpływa na metabolizm alkoholu etylowego, blokując odpowiadający za to enzym. Disulfiram zastosowany u osoby, która pije alkohol, daje nieprzyjemne dolegliwości objawiające się w nudnościach, zawrotach głowy, bólach głowy, dusznościach, zaczerwienieniu twarzy, nadmiernej potliwości. Objawy pojawiają się już po 10 minutach od wypicia alkoholu. Leki z disulfiramem działają głównie na zasadzie wytworzenia bariery psychicznej przed alkoholem. Osoby często pijące alkohol nie sięgają już po niego w obawie o symptomy pojawiające się po jego zastosowaniu.

Popularny Esperal dostępny był w sprzedaży do 2009 roku. Aktualnie wykorzystuje się leki pod inną nazwą handlową. Stosujemy dwa obecnie dostępne preparaty na rynku:

  • Anticol (Polfa Warszawa) – tabletki 500 mg
  • Disulfiram WZF (Polfa Warszawa) – tabletki 100 mg do implantacji

Leczenie disulfiramem wymaga zgody pacjenta i odbywa się pod fachową opieką lekarską w naszym Centrum Detoksykacji ALCOR. Lekarze naszego ośrodka pomogą w dopasowaniu odpowiedniego rodzaju terapii, przedstawią jej korzyści i zagrożenia, a także fachowo przeprowadzą zabieg implantacji wszywki.

Nasi lekarze zawsze są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

DrukujE-mail

Centrum Detoksykacji ALCOR

Przez całą dobę, każdego dnia, w każdym miejscu wezwania, świadczymy usługi detoksu Pacjentów zatrutych alkoholem, narkotykami i lekami.

Najważniejszy jest pacjent, dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu przeprowadzanej wizyty. Pragniemy świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kompleksowym odtruwaniem organizmu, oferujemy szeroki wachlarz badań laboratoryjnych. Dbamy o ciągły rozwój naszego zespołu, dzięki czemu nasza oferta specjalistycznych wizyt lekarskich rośnie!

Jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej zarejestrowanym w Rejestrze Podmiotów Wojewody Mazowieckiego - Wykonujących Działalność Leczniczą.

Nasza firma powstała w 1994 r. i podjęła działalność pod nazwą POMOC. W pierwszych latach zajmowaliśmy się wyłącznie wizytami domowymi lekarzy wielu specjalności oraz opieką medyczną w naszej placówce.

W odpowiedzi na potrzeby naszych pacjentów, rozwinęliśmy działalność medyczną i poszerzyliśmy ofertę w dziedzinach pokrewnych. Nazwa placówki została zmieniona na Centrum Medyczne ALCOR. Nasza obecna oferta obejmuje zarówno pomoc w sytuacjach doraźnych jak i przewlekłych. Nie jesteśmy pogotowiem ratunkowym jednak staramy się dotrzeć do pacjenta jak najszybciej. Na terenie Warszawy w miarę możliwości nawet w ciągu 90-120 minut. Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnię sprzętu medycznego do domu, rozwinęliśmy usługi dla zakładów pracy oraz szkolenia z pierwszej pomocy, zabezpieczenie imprez oraz zabezpieczanie medyczne wydarzeń sportowych.

Przez całą dobę, każdego dnia, w lecznicy, w domu i w każdym innym miejscu wezwania służymy wszystkim osobom, które potrzebują pomocy lekarza, pielęgniarki lub innego personelu medycznego. Organizujemy i świadczymy usługi medyczne dostosowane do potrzeb pacjentów na najwyższym poziomie, we współpracy z najlepszymi specjalistami.

DrukujE-mail

Centrum Detoksykacji ALCOR

Odtruwamy przez całą dobę!

© 2016 Detoks Warszawa